Dojazd do ŁodziAdres domu w Łodzi, w którym odbywają się dni skupienia i rekolekcje dla dziewcząt :


Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus
ul. Złocieniowa 38  (oś. Radogoszcz- zachód)
91-358 Łódź


Wskazówki dla niezmotoryzowanych

Dojazd autobusem z dworca PKP Łódź Kaliska

            Najlepiej dotrzeć do Łodzi na dworzec Łódź Kaliska. Stamtąd jest bezpośredni autobus 99 lub 99A, który podjeżdża blisko naszego Domu Zakonnego. Autobus jedzie około 35- 40 min, więc trzeba kupić bilet 40-sto minutowy (przez najbliższy rok wystarczy 20-sto min, ponieważ w powodu remontów, na ulicach Łodzi, wydłużono ważność biletów). Wychodząc z dworca, głównym wyjściem, należy iść prosto aż do przejścia pod ulicą. Tym przejściem iść do końca i wyjść w lewo na przystanek autobusowy. Autobus w stronę (ul.11 Listopada). Należy wysiąść na przed ostatnim przystanku. Z autobusu będzie widać nasz klasztor ( jest w miarę duży). Od przystanku trzeba iść między blokiem, a Tesco, z prawej strony mijając ,,górkę". Za górką jest już nasz klasztor. Zadzwoń śmiało do furty i poczekaj chwilkę, ktoś na pewno otworzy:)


Mam nadzieję, że trafisz bez problemu.

Dojazd tramwajem.
Z centrum Łodzi dojeżdżają do nas tramwaje jadące w stronę Helenówka (16A, 11, 4), Ozorkowa (46), Zgierza (16). Wysiąść trzeba na przystanku Pasieczna.
Następnie, stojąc przodem w kierunku, w którą pojechał tramwaj, należy skierować się w lewo:). Gdy miniesz  11-piętrowy blok, skręć w lewo i idź chodnikiem aż dojdziesz do skrzyżowania, następnie skręć w lewo. Druga ulica w prawo to już nasza Złocieniowa. Znajdź numer 38 (na końcu po lewej stronie)
Pierwsza w prawo to również Złocieniowa, ale naszego klasztoru tam nie ma.


Czekamy na ciebie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz