piątek, 17 czerwca 2016

Rekolekcje powołaniowe dla dziewcząt w Łodzi


"Bóg posługuje się ludźmi, aby ukryć swą chwalebną obecność, ale nie ukrywa się na tyle, żeby nie można jej było odgadnąć".

Rekolekcje mają pomóc nam odkryć powołanie, do którego Jezus wzywa nas przez wydarzenia życia. Mimo to, że ja już swoje odkryłam i je realizuję to ciągle na nowo wyznaję Mu swoją miłość i ponawiam swoje oddanie i wybór. Powołanie to droga, na której każda z nas ma osiągnąć zbawienie. Jest to czas uświęcenia w konkretnej służbie Bogu i bliźniemu. 

W czasie rekolekcji będziecie miały okazję posłuchać świadectw osób powołanych (do różnych stanów życia). Możliwe, że Duch Święty tak Was poprowadzi, że w wypowiadanych słowach usłyszycie jakby swoją historię zbawienia. Nie lękajcie się podjęcia decyzji i wyboru Boga! Odwagi! Wiele z nas potrzebuje na nowo skoku wiary, by z wielką radością poczuć ciepło i bliskość otwierając oczy w ramionach Ojca! Powierzcie się Jego miłosierdziu i skoczcie ze słowami: JEZU, Ufam Tobie! 

Początek rekolekcji w piątek 1 lipca o godz. 16.00. Zabierzcie ze sobą Pismo święte, buty na zmianę i śpiwory. Niech nie zabraknie Wam otwartych serc i duchowej radości!
Koszt rekolekcji to dobrowolna ofiara serca.
Zakończenie w poniedziałek 4 lipca o godz. 20.30.

Wszelkie wątpliwości, pytania prosimy kierować do s. Łucji pod numer telefonu lub na adres mailowy podany na plakacie.
 Zapraszamy! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz